Hakkımızda

Motostop, İzmir'de motosiklet camiasının yakından bildiği Kahramanlar'da yaklaşık 190m² de 2 katlı bir Showroom olarak hizmet vermektedir.

1996 yılında piyasada yokluğu hissedilen hobi motosikletleri; yedek parça ve aksesuar ihtiyacını giderebilmek amacı ile motosikletlerle geçirdiğimiz yıllarda biriktirdiğimiz tüm tecrübemizi; aklımızdaki ve kalbimizdeki motosikletle yaşamı sizlerle paylaşmak için başladığımız maceramıza...2004 yılında kurduğumuz MOTOSTOP la devam ediyoruz.

Motosikletten her türlü motosiklet aksesuarına kadar her şeyi bulabileceğiniz MOTOSTOP; sizlere dünyaca ünlü markaları sunmanın yanında;özel yarış ve modifikasyon malzemelerinin temin edilebileceği;motosikletinize özenle servis yaptırabileceğiniz;ikinci el motosikletlerinizin güvenle alınıp-satılabileceği; motosikletle iç içe bir motorcudur!! Satış servis ve aksesuar olarak her türlü hizmetin yanında; esas hedefi motosikletler ve motosikletli yaşam ile ilgili her konuda; amatör bir ruhla fakat profesyonelce çözüm üretmek olan MOTOSTOP daima sizlerle.

 

Bizim aklımızdaki motorculuk ?

Motosikletlerin ve tüm dostlarımızın motosiklet kullanırken her şeyin en iyisine layık olduklarını bilmek ve bunun için ekibimizle, mağazamızla, servisimiz ve satışa sunduğumuz markalarımızla; her zaman en iyi, en uygun, en temiz ve dostane hizmeti sizlerle buluşturabilmektir. Bunu yapabildikçe motosiklet ile iç içe geçirdiğimiz yıllar ve tecrübemizle sizin motorcunuz olmaya devam edeceğiz! Bunun farkındayız bunun için sizlerleyiz!

 

O km Motosikletler

2 nci el Motosikletler

Kask ve Giyim

Aksesuar

Yedek Parça

Servis, Bakım, Onarım ve

Modifiye

Motostop Team... Daha da mükemmel hizmet verebilmek için...

1a
Ercan DİNAMİT
Motostop Yönetici
1a
Yusuf ÇOBAN
Motostop Servis
1a
Batuhan AYDINYILMAZ
Motostop Servis
1a
Mr
Bob
Motostop Güvenlik